Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi ile ilgili detaylar. Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere adresinde bulunan Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi kurumuna 0 (312) 427-6690 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında

Merkez yahut şubelerimize geldiğinizde tüm işlemleriniz bitene kadar güler yüzlü sıcak bir ortamda sizinle ilgilenecek Egerad personelinin hazır olduğunu göreceksiniz.

Bütün çabamız ve amacımız, içten ve sıcak bir ortamda en kısa bir sürede, doğru sonuçla teşhisinin konulması ve tedavinizin bir an önce tamamlanmasına katkıda bulunmaktır.

Laboratuvarlarımızda doğru sonuca hızla ulaşmak için modern cihazlar kullanılmakta ve cihazların periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Düzenli olarak kontrol çalışması da yapılmakta ve böylece sonuçların doğruluğu onaylanmaktadır.

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi telefon numarası:  0 (312) 427-6690

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi adresi:  Kennedy Cad. No:30/B Kavaklıdere

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Web Sitesi

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi resmi web sitesi: www.egerad.com.tr

Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir? Egerad Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir