Eğil İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eğil İlçe Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Eğil ilçesinde bulunan Eğil İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38 adresinde bulunan Eğil İlçe Hastanesi kurumuna 0 (412) 581-2007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eğil İlçe Hastanesi Hakkında

Eğil ilçe hastanesi 13 Haziran 2008 tarih ve 22461 sayılı bakanlık oluru ile Eğil ilçe entegre hastanesi olan, Eğil sağlık merkezi olan 1 Mart 2009 tarihi itibariyle ilçe hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Hastane binamız fiziki açıdan tüm boya, granit, döşeme kapı girişi, kamelya ve mermer döşemesi, bina çatı düzenlemesi yapılmıştır. Hastane binamızda Jenaratör ve regülatör cihazları kurularak hastanemizin elektrik sistemi güvenilir hale getirilmiştir. Ayrıca mühim cihazlarımız güç kaynağı ile desteklenmektedir.

Binamızın birden çok yerine gece görüş kamera sistemi döşenmiş olup, Güvenlik sistemi desteklenmeye çalışılmaktadır. Personel ve cihazlarımız yönünden tüm odalarımıza klima kurulmuş olup, tüm polikliniklerin kapısına hasta çağrı sistemli monitör kurulmuştur. Ön ve arka bahçe ağaçlandırılma çalışması yapılmıştır.

Eğil İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eğil İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Eğil İlçe Hastanesi, Diyarbakır ili Eğil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eğil İlçe Hastanesi Doktorları

Eğil İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Eğil İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Eğil İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 581-2007

Eğil İlçe Hastanesi Adresi

Eğil İlçe Hastanesi Adresi:  Yenişehir Mah. Sağlık Cad. No:38

Eğil İlçe Hastanesi Web Sitesi

Eğil İlçe Hastanesi Web Sitesi: http://egildh.saglik.gov.tr/

Eğil İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Eğil İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir