Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Elazığ ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Rızaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:71 adresinde bulunan Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (424) 218-1083 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanemiz, Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları (Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk Psikiyatrisi) alanlarında faaliyet gösteren bir dal hastanesidir.

Hastanemizde Psikiyatri, Nöroloji ve Çocuk ve ergen psikiyatrisi branşında da yataklı tedavi yapılmaktadır. Hastanemizin EEG-EMG-EKT, biyokimya, psikometri ve röntgen laboratuarı hekimlerden gelen her türlü talebi yerine getirecek biçimde düzenlenmiş ve hizmete sokulmuştur.

Hastanemiz hasta ve hasta yakınlarına hekim seçme ve Tam gün Hekim seçme haklarını kullanmalarını sağlayarak, Hastanemiz tüm resmi ve özel kurum ve kuruluşlardan gelen hastalara ve ücretli hastalara hizmet vermektedir.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Elazığ şehrinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (424) 218-1083

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Adresi

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi adresi: Rızaiye, Kıbrıs Şehidi Mehmet Güçlü Cd. No:71, 23200 Elâzığ Merkez/Elazığ

Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort