Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ilimizin Elbistan ilçesinde bulunan Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kızılcaoba Mh. Lise Cad. Türbe Sk. No:6 adresinde bulunan Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (344) 415-1033 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sağlık Bakanlığının politikası ışığında İlçemizde Diş Hekimliği hizmetlerinin iyileştirilmesi ve kapsamının genişletilmesi hedeflenmiştir. 01 Ocak 2009 öncesi 4 (dört) ünit ile Elbistan Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet sunumu yapılmakta idi. Tahsis edilen binanın restorasyonu yapılarak 01 Ocak 2009 tarihinden ibu yana yeni binasında standart 10 ünit ile hizmete başlanmıştır. TC Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü aracılığıyla ünit sayımız 10’dan 20 ünite çıkarılmıştır.

Merkezimiz 18 Diş Hekimi, Müdür, 8 Diş Protez Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Labaratuar Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 1 Sağlık Memuru, 6 temizlik personeli ve 16 veri giriş elamanı ile İlçe merkezinde kamu kuruluşu olarak diş hekimliği hizmeti veren tek kurumdur.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (344) 415-1033

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kızılcaoba Mh. Lise Cad. Türbe Sk. No:6

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://elbistanadsm.saglik.gov.tr/

Elbistan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort