Eleşkirt Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eleşkirt Devlet Hastanesi, Ağrı ilimizin Eleşkirt ilçesinde bulunan Eleşkirt Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası adresinde bulunan Eleşkirt Devlet Hastanesi kurumuna 0 (472) 711-4142 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eleşkirt Devlet Hastanesi Hakkında

Eleşkirt Devlet Hastanesi, Tıbbi hizmetlerdeki müthişiyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve dünya çapında referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Eleşkirt Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eleşkirt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Eleşkirt Devlet Hastanesi, Ağrı ili Eleşkirt ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eleşkirt Devlet Hastanesi İletişim

Eleşkirt Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 711-4142

Eleşkirt Devlet Hastanesi Adres

Eleşkirt Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mah. Hükümet Konağı Arkası

Eleşkirt Devlet Hastanesi Web Sitesi

Eleşkirt Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://eleskirtdh.saglik.gov.tr/

Eleşkirt Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort