Emet Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Emet Devlet Hastanesi, Kütahya ilimizin Emet ilçesinde bulunan Emet Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hamam Mah. Simav Cad. No:2 adresinde bulunan Emet Devlet Hastanesi kurumuna 0 (274) 461-3026 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emet Devlet Hastanesi Hakkında

Emet Devlet Hastanesi 1975 senesinde 50 yatak kapasitesiyle hizmete açılmıştır. 01/09/2005 senesinde ilçemizde faaliyet gösteren (eski SSK) Cevizdere Devlet Hastanesiyle birleşerek 75 yatak kapasitesine yükseltilmiştir. İki hastanenin birleştirilmesinden sonra hastane adı Kütahya Emet Devlet hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Hastanemiz bunun yanı sıra B Tipi 112 Hızır Acil Servis Ambulans hizmeti de vermektedir. Hastanemizde 3 (üç) Ambulans aktif halde çalışmakta fakat bu ambulansların 2’si 112 Hızır Acil Servis Ambulansı olarak çalıştırılmakta, 1 Ambulansımız ise hasta nakil Ambulansı olarak hizmetini sürdürmektedir. Hastanemiz 75 yataklı olup Merkezi oksijen ve vakum sistemleri bulunmakta Steril ve yarı steril alanları antibakteriyel kaplamalıdır.

Hasta odalarımız 2 yataklı ve 3 yataklı olmakla birlikte her hasta odasında yatak başı hemşire çağrı sistemi bulunmakta ve hasta odalarında televizyon bulunmaktadır.

Emet Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Emet Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Emet Devlet Hastanesi, Kütahya ili Emet ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emet Devlet Hastanesi Doktorları

Emet Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Emet Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Emet Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (274) 461-3026

Emet Devlet Hastanesi Adresi

Emet Devlet Hastanesi Adresi:  Hamam Mah. Simav Cad. No:2

Emet Devlet Hastanesi Web Sitesi

Emet Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://emetdh.saglik.gov.tr/

Emet Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort