Emirdağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Emirdağ Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Emirdağ ilçesinde bulunan Emirdağ Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çilli Mah. 7031 Sokak No:181 adresinde bulunan Emirdağ Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 442-7056 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emirdağ Devlet Hastanesi Hakkında

Emirdağ Devlet Hastanesi İncili Mahallesinde Mithat Paşa İlköğretim okulu yanındaki binada(halen sağlık meslek lisesi olarak kullanılmaktadır. ) 1953 senesinde başta hastaneye ismini veren Gülsüm Hatun olmak üzere Emirdağlı hayırseverlerin katkısı ile sağlık merkezi olarak faaliyete geçmiş bilahare hastaneye dönüştürülerek 1999 yılma kadar bu binada 25 yatakla hizmetini sürdürmüştür.

Yeni hastane binasının 1991 senesinde 50 yataklı olarak temeli atılmış ve uzun bir inşaat sürecinden sonra 1998 senesinde 100 yatağa dönüştürülerek bir yılda tamamlanmış ve 1999 yılı Kasım ayında 100 yataklı olarak faaliyete başlamıştır.

17-01-2005 tarihinde hastanemizin diyaliz ünitesi Emirdağ’lı hayırsever hemşehrilerimizin katkılarıyla açılmış olup halen 5 diyaliz cihazı ile 18 hastaya hizmet vermektedir. Küçük bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz seneler içinde büyüyerek günümüzdeki modern görüntüsüne kavuşmuştur.

Emirdağ Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Üroloji

Emirdağ Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Emirdağ Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Emirdağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Emirdağ Devlet Hastanesi Doktorları

Emirdağ Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Emirdağ Devlet Hastanesi İletişim

Emirdağ Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 442-7056

Emirdağ Devlet Hastanesi Adres

Emirdağ Devlet Hastanesi Adresi:  Çilli Mah. 7031 Sokak No:181

Emirdağ Devlet Hastanesi Web Sitesi

Emirdağ Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://emirdagdh.saglik.gov.tr/

Emirdağ Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir