Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Erdek ilçesinde bulunan Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yalı Mah. Hükümet Cad. adresinde bulunan Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 835-1077 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz binası 03.12.1956 senesinde hayırsever Merhum Neyyire ve Sıtkı Ulusu Ailesi aracılığıyla sağlık hizmetlerinde kullanılmak üzere bağışlanmıştır. 1956 senesinden 2001 yılına kadar 15 Yataklı Sağlık Merkezi olarak kullanılmış, 21.08.2001 tarihinden ibu yana Bakanlık onayı ile 25 Yataklı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermiş ve 15.06.2012 tarihinden ibu yana de aynı yerinde 35 Yataklı Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi olarak yeni binasıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Erdek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Doktorları

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Telefon Numarası 0 (266) 835-1077

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Adresi

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Adresi Yalı Mah. Hükümet Cad.

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Web Sitesi https://erdekdh.saglik.gov.tr/

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort