Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14 adresinde bulunan Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (216) 411-8011 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

İstanbul Anadolu yakasının tek fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi olan kurumumuzda 86 yatak olan yatak kapasitesini Mart 2011’de 95 yatağa, Ocak 2012 tarihinden ibu yana ise 101 yatak sayısına çıkarmış bulunmaktayız. Hastanemizde 10 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Dahiliye Uzmanı ile birlikte günlük ortalama 400 hastaya poliklinik hizmeti verilmektedir. Ayrıca günlük 200 hastaya ayaktan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti, 101 hastaya ise yataklı rehabilitasyon hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde Radyoloji Ünitelerimizde ; Direk Grafiler, Ultrason, Kemik Yoğunluğu, Bilgisayarlı Tomografi, MR; Laboratuar Ünitelerimizde; Hekimlerimizin gerekli gördüğü tüm tetkikler yapılmaktadır.

Ağustos 2010 tarihinde hastanemize bağlanmış olan Erenköy Semt Polikliniğinde; Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Nöroloji, Cildiye, Ortopedi, Dâhiliye, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Aile Hekimi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Radyoloji ve Diş Hekimliği branşları mevcut olup, günde ortalama 700 hastaya sağlık hizmeti sağlamaktadırlar.

Hastanemiz kalite yolculuğuna 2002 senesinde başlayarak ilk TSE – EN ISO 9001/ 2000 belgesini 02-01-2004 tarihinde almıştır. Kalite çalışmaları en üst düzeyde başarı ile devam etmektedir. Sağlık Bakanlığının sağlıkta dönüşüm programı çerçevesinde hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi düzeylere taşımak ve hastalarımıza daha kaliteli hizmet sunmak için tüm personelimiz yoğun çaba sarf etmektedir.

Hastanemizde toplam 9 adet poliklinik odamızla hastalarımıza poliklinik hizmeti sunmaktayız. Hastanemiz polikliniklerinde hastalarımız istediği hekimi seçerek muayene olabilmektedir.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri
  • Spor Hekimliği
  • Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji
  • Üroloji

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası0 (216) 411-8011

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi:  Şemsettin Günaltay Cd. Sultan Sk. No:14

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Web Sitesi:

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir