Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. 19 Mayıs Mah. Sinan Ercan Cad. No:29 adresinde bulunan Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (216) 360-9164 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 16 Mayıs 1932 senesinde alınan bir kararla tüberkülozlu hastaların nasıl tedavi edileceği maksadıyla Erenköy Senatoryumu adı altında faaliyet gösterirken 11-07-1978 senesinde SSK bünyesinde psikiyatri hastalarının nasıl tedavi edileceği maksadıyla tekrar düzenlenerek hizmete sokulmuştur. Hastanemiz bugün Sağlık Bakanlığına bağlı Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında faaliyet gösteren özel dal hastanesi olarak hizmet vermektedir.

Hastanemizin Misyonu

Toplumumuzun hayat değerini yükseltmek ve tıbbın Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında gelişimine katkı sağlamaktır.

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında hem sağlığı koruyucu hem de tedavi edici sağlık hizmetlerini, tıbbın ulaştığı en üst düzeyden topluma sunmak temel görevimizdir.

Ayrıca Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında akademik çalışmalar ve bilimsel araştırmalar yapmak, yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insana değer veren hekimlerin ve sağlık personelinin yetiştirilmesini desteklemek diğer temel görevlerimizdendir.

Hastanemizin Vizyonu

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölgesindeki hizmetlerin müthişiyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının tatminiyetini artırmadaki kararlılığı, nitelikli ve işinde uzman ekibi ile çağdaş altyapısı ve önder uygulamaları hastanemizin vizyonunu oluşturmaktadır.

Ayrıca bir diğer vizyonumuz Türkiye’ye Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında model oluşturmak ve dünya çapında referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
  • Uyku Polikliniği

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (216) 360-9164

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: 19 Mayıs, Sinan Ercan Cd. No:23, 34736 Kadıköy/İstanbul

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Web Sitesi

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesi: https://erenkoyruhsinireah.saglik.gov.tr/

Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort