Erzin Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Erzin Devlet Hastanesi, Hatay ilimizin Erzin ilçesinde bulunan Erzin Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. İ.Sıtkı Kara Bul. No:98 adresinde bulunan Erzin Devlet Hastanesi kurumuna 0 (326) 681-7174 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Erzin Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Hastane’nin arsası Nevin İncesu, Nazmiye Emiroğlu, Nezihe Kılaç, Hasan Karaalp ve İlhan Karaalp aracılığıyla bağış yapılmıştır. 2009 senesinde acil servis ve diş polikliniği olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Hastanemizde Acil Servis, Diş Polikliniği, Çocuk Hastalıkları Polikliniği, İç Hastalıkları Polikliniği, Kadın Doğum Hastalıkları Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği hizmetleri verilmektedir.

Erzin Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Erzin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Erzin Devlet Hastanesi, Hatay ili Erzin ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Erzin Devlet Hastanesi Doktorları

Erzin Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Erzin Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Erzin Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (326) 681-7174

Erzin Devlet Hastanesi Adresi

Erzin Devlet Hastanesi Adresi:  Bahçelievler Mah. İ.Sıtkı Kara Bul. No:98

Erzin Devlet Hastanesi Web Sitesi

Erzin Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://erzindh.saglik.gov.tr/

Erzin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort