Eskil Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eskil Devlet Hastanesi, Aksaray ilimizin Eskil ilçesinde bulunan Eskil Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hastane Cd. Eskil Merkez adresinde bulunan Eskil Devlet Hastanesi kurumuna 0 (382) 411-5294 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eskil Devlet Hastanesi Hakkında

Eskil Devlet Hastanesi sağlık hizmetleri; hasta hakları ve etik ilkeler ışığında hastanın günlük yaşam gereksinimlerinin karşılanması, yaşam değerinin artırılması, hasta ve yakınlarının tatminiyetinin sağlanması için gerekli sağlık uygulamalarını belirli bir sistem içerisinde kesintisiz aynı nitelikte yapılmasını çalışmalarında esas alır.

Hastanemiz 2001 senesinde sağlık bakanlığına bağlı ve 30 yataklı bir hastane olarak hizmete açılmıştır. Hastanemizin arsa alanı 15480 m2, kapalı alanı ise 958 m2 dir. Bu arsa alanı içinde bunun bunun yanında jeneratör, trafo binası ve lojman bulunmaktadır. Hastanemiz kuruluşunun ilk senelerında yalnızca Acil Poliklinik hizmeti vermekte iken şuanda Acil Poliklinik, Dahiliye Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Diş Polikliniği, Yataklı Servis ve Hemodiyaliz Ünitesi birimlerinde sağlık hizmeti sağlamaktadır. Şuanki tescilli yatak sayımız ise 25’dir. Hastanemiz 80 km2 çapında geniş bir coğrafyaya ve ortalama 25-30 bin civarında bir nüfusa sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Eskil Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Eskil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Eskil Devlet Hastanesi, Aksaray ili Eskil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eskil Devlet Hastanesi Doktorları

Eskil Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Eskil Devlet Hastanesi İletişim

Eskil Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (382) 411-5294

Eskil Devlet Hastanesi Adres

Eskil Devlet Hastanesi Adresi:  Hastane Cd. Eskil Merkez

Eskil Devlet Hastanesi Web Sitesi

Eskil Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://eskildh.saglik.gov.tr/

Eskil Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort