Eşme Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eşme Devlet Hastanesi, Uşak ilimizin Eşme ilçesinde bulunan Eşme Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah. Gülmezoğlu Cad. No:106 adresinde bulunan Eşme Devlet Hastanesi kurumuna 0 (276) 414-1928 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eşme Devlet Hastanesi Hakkında

60 yatak kapasitesine sahip olan Hastanede 4 yataklı 1. basamak yoğun bakım, özellikli 1 ameliyathane, 3 SDL(sancı, doğum lohusa odası) olmak üzere geriye kalan 1 normal standart ameliyathane salonu 5 yataklı diyaliz salonu ve acil alanıyla hizmet vermektedir.

Yeni hizmet binası 3 katlı, ameliyathanesi, yoğun bakım ünitesi ve manzaralı odaları ile 5 yıldızlı otel konforunu aratmayan yeni hastanede acil dışında 4 ana branş ve Diş polikliniklerinde hizmet vermeye sürecektir.

Eşme Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Eşme Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Eşme Devlet Hastanesi, Uşak ili Eşme ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eşme Devlet Hastanesi Doktorları

Eşme Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Eşme Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Eşme Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (276) 414-1928

Eşme Devlet Hastanesi Adresi

Eşme Devlet Hastanesi Adresi:  İstasyon Mah. Gülmezoğlu Cad. No:106

Eşme Devlet Hastanesi Web Sitesi

Eşme Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://esmedh.saglik.gov.tr/

Eşme Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort