Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi ile ilgili detaylar. Nispetiye Cad. Aydın Sok. No.1 Levent adresinde bulunan Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi kurumuna 0 (212) 325-6161 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Hakkında

2010 senesinde hizmete giren hastane, 5.000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Hastanede 16 kişilik profesör ve uzman doktor kadrosuna 150 profesyonel çalışan eşlik etmekte. Hasta hakları ışığında hizmet veren Esteworld Plastik Cerrahi Etiler Hastanesi koşulsuz tatminiyet anlayışını benimsemiştir.

Tüm dünya çapından konuklar ağırlayan hastane, konuklarının sağlık problemlerine ve endişelarına son verme amacını gütmektedir. Esteworld’ün “sağlık turizmi” hususunda ülkemizi temsil etme misyonuna uygun olarak dizayn edilmiş hastane Avrupa yakasında Beşiktaş ilçesindedir.

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Bölümleri

  • Tüm estetik cerrahi operasyonları
  • Saç ekimi ve tedavileri
  • Kozmetik dermatoloji ve yüzgençleştirme
  • Lazer tedavileri
  • Lazer epilasyon
  • Sağlıklı Beslenme ve Diyet
  • Ozon terapi
  • Ameliyatsız bölgesel zayıflama & incelme
  • Cilt bakımı & anti aging uygulamalar

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Telefon Numarası

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi telefon numarası:  0 (212) 325-6161

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Adresi

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi adresi: Etiler, Aydın Sokağı No:1, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Web Sitesi

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi resmi web sitesi: www.esteworld.com.tr

Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Nasıl Gidilir? Esteworld Etiler Plastik Cerrahi Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir