Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad. adresinde bulunan Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 293-3000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi merkez kliniklerimiz, Etimesgut Eski Hava Hastanesi yerleşkesindeki yeni yerinde hizmet sunumuna başlamıştır. Eryaman Türkkonut Semt Polikliniği ve Eryaman 2. Etap Semt Polikliniği ile de hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 293-3000

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Erler Mahallesi Türkkızılayı Cad.

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://etimesgutadsm.saglik.gov.tr/

Etimesgut Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir