Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 Etimesgut adresinde bulunan Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 245-0808 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Hakkında

Etimesgut Belediyesi sağlık alanında vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için sağlık kadrosunu ve tıbbi ekipmanlarını daha da güçlendirdi. Hekim sayısı ve kapsamıyla hastane gibi hizmet veren Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bir çok branşta hastalara tedavi hizmeti sunuyor.

29 Mart 2009 tarihinden önce yeterli uzman sayısı bulunmayan tıp merkezi, şu anda acil servis, kadın hastalıkları, göz, çocuk hastalıkları, dahiliye, dermatoloji(cildiye) branşlarında hizmet vermekte. Bu branşlara ek olarak Merkez, 1 Aralık tarihi itibariyle Kulak-Burun-Boğaz (KBB) alanında da ilçe halkına sağlık hizmeti sunacak.

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi bünyesinde hizmet veren ağız ve diş sağlığı polikliniği, uzman hekim sayısını ve değerini artırarak hizmetlerine devam etmekte. Merkezdeki uzman diş hekimleriyle randevu isteklerine en kısa bir sürede yanıt veriliyor. Poliklinik bünyesinde son teknolojik cihazlar kullanılarak tedavi uygulanıyor. Yapılan tetkik ve tedavilerle vatandaşların her türlü ağız ve diş poblemlerina çözüm üretiliyor. Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ağız içi muayene, daimi diş dolgusu, periodental işlemler, cerrahi işlemler (diş çekimi, gömülü 20 yaş dişi çekimi, kök ucu rezaksiyonu), protez işlemleri, porselen kron ve köprü protezi, süt dişi çekimi, diş ve dişeti temizliği alanlarında tedavi hizmeti sunuluyor.

Tıp Merkezi, teknik ekipman yönünden da daha işlevsel hale getirildi. Röntgen, mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram cihazlarının bulunduğu merkez, tüm tetkiklerini kendi laboratuarlarında yapabiliyor. Sonuçlar gün içinde hastalara verilerek en kısa bir sürede tedavi sürecine giriliyor. Uzman laborant ve teknik elemanların görev yaptığı labarotuvar birimi yılda 130 bin civarında tetkik gerçekleştiriyor.

Tıp Merkezi bünyesinde hasta nakil ve ambulans araçları günün her saati ilçe halkına hizmet vermekte. Yılda ortalama 1200 kişi belediyenin ücretsiz ambulans hizmetinden yararlanıyor. Etimesgut Belediyesi yenilediği morg ve gasilhaneyle de vatandaşlara en güzel hizmeti veriyor.

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi telefon adresi:  0 (312) 245-0808

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Adresi

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi adresi: 30 Ağustos, Hikmet Özer Cd. No:30/A, 06790 Etimesgut/Ankara

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Web Sitesi

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi resmi web sitesi: etimesguttipmerkezi.com

Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Etimesgut Belelediyesi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort