Ferizli İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ferizli İlçe Hastanesi, Sakarya ilimizin Ferizli ilçesinde bulunan Ferizli İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Kemalpaşa Mh Şehit Hakan Bayram Cd. No:1 adresinde bulunan Ferizli İlçe Hastanesi kurumuna 0 (264) 781-7374 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ferizli İlçe Hastanesi Hakkında

Ferizli İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ferizli İlçe Hastanesi, Sakarya ili Ferizli ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Ferizli İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ferizli İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Psikiyatri

Ferizli İlçe Hastanesi Doktorları

Ferizli İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ferizli İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Ferizli İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 781-7374

Ferizli İlçe Hastanesi Adresi

Ferizli İlçe Hastanesi Adresi:  Kemalpaşa Mh Şehit Hakan Bayram Cd. No:1

Ferizli İlçe Hastanesi Web Sitesi

Ferizli İlçe Hastanesi Web Sitesi: http://ferizlidh.saglik.gov.tr/

Ferizli İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort