Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı ne işe yarar? Foreo UFO 2 nasıl kullanılır?

Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı ne işe yarar? Foreo UFO 2 nasıl kullanılır?

Son senelerda influencerların sürekli olarak adını geçirdiği ve bakım çantalarından ayırmadığı FOREO markasının UFO serisinin 2 numarası satışa çıktı. Lansman tanıtımı yapılan Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı spa konforunu evinize taşıyor. Peki Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı ne işe yarar? Foreo UFO 2 nasıl kullanılır? Foreo UFO 2 özellikleri nelerdir? İşte sorunun yanıtı:

Kendimizi bakımlı, sağlıklı, güzel ve huzurlu hissettirmeyi vaad eden Foreo UFO 2 cilt bakım cihazı, herkes aracılığıyla merak ediliyor. Gündelik yaşamın yoğun temposunda Foreo UFO 2 aracılığıyla kendinizi rahatlatıcı bir spa bakımıyla ödüllendirdiğinizde cildinizdeki değişimi fark edeceksiniz.  Meşhur spalarda görülen güzellik teknolojisi bakımları ve ürünlerinin tam da aynısının elinizin altıda olduğunu hayal edin ve bunları tercih ederek birinci sınıf güzellik salonları yahut dünya standartlarında bir spaya gidince elde ettiğiniz göz kamaştırıcı ışıltı, temiz cilt, ferah bir görünüm elde edebilirsiniz.  UFO 2 serisiyle hepsini uygulayabilirsiniz…

Foreo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatıİLİŞKİLİ HABERForeo UFO ne işe yarar? Foreo UFO akıllı maske uygulaması nedir? Foreo UFO fiyatı

Prestijli bir bakım aksesuarı olan UFO 2, dünyanın ilk akıllı maske terapisidir Bu yenilikçi güzellik cihazı, sabah, gece yahut 90 saniye boş vaktinizin olduğu herhangi bir zamanda keyfini çıkarabileceğiniz, sizi şımgittikçe artan bir yüz bakımı için en son cilt bakım teknolojisini Kore maske formülleriyle birleştirir.

 • Tüm cilt tipleri için hatta ışığa hassas ciltler için dahi güvenli ve etkilidir. UFO 2, dokunuşu yumuşak ultra-hijyenik silikondan yapılmıştır.
 • USB ile şarj edilebilir, hafif ve taşınabilir – kendinize her yerde tam bir UFO 2  deneyimini yaşatabilirsiniz.
 • %100 su geçirmez tasarımın kullanımlar içinde temizlenmesi basittir ve dahil standı UFO’nuzu ait olduğu yerde göz önünde tutar.
 • Akıllıca bir cilt bakım yatırımı, her UFO 2, 2 Yıllık Sınırlı Garanti ile birlikte gelir.

Foreo Luna yüz temizleme cihazı nedir? Ne işe yarar? Foreo gerçekten iyi mi?İLİŞKİLİ HABERForeo Luna yüz temizleme cihazı nedir? Ne işe yarar? Foreo gerçekten iyi mi?

FOREO UFO 2 NE İŞE YARAR?

T-Sonik titreşimler, LED ışık terapisi, ısıtma ve soğutma teknolojileri ve en doğal bileşenlerle formüle edilen mikrofiber maskeler ile UFO 2 serisi, iki dakika yahut daha kısa bir sürede nihai yüz bakımı sağlar ve kendinize her yerde tam bir spa deneyimi uygulayabilirsiniz.

UFO 2’nin Öne Çıkan Özellikleri ; 

 • 8 farklı led ışık farklı cilt gereksinimlerine yönelik çalışır. Misal verilecek olursa kırmızı led ışık kolajen üretimini desteklerken, yeşil led ışık cilt tonu eşitsizliklerini düzenlemeye yardımcı olmaktadır. 
   
 • Isınma teknolojisi aracılığıyla termo element sebumu çözerek ışıltıyı arttırır,
   
 • UFO 2’nin kriyo(soğutma) özelliği gözenekleri küçültür ve şişkinliği azaltır,
   
 • T-Sonik ses dalgaları cildinizi hücresel düzeyde uyararak gözeneklerinizin derinlerine ulaşır,
   
 • 90 saniye gibi süper yüksek bi hayli hızlı maske uygulaması teknolojik gelişmeler aracılığıyla 20 dakikalık kağıt maskelerden daha iyi performans gösterir,
   
 • FOREO For You uygulaması aracılığıyla her aktif maske benzersiz bir sonik titreşim ve ışık terapisine sahiptir.

FOREO UFO 2 NASIL KULLANILIR?

1. Başlarken; FOREO uygulamasını cep telefonunuza indirin ve kullanım talimatlarını takip ederek UFO 2 cihazınızı eşleştirin. Uygulamaya girerek maskeye uygun program otomatik olarak UFO 2 cihazınıza aktarılacak ve cihazınız ilk kullanımınız için hazırlanmış olacak.

2. Hazırlık; UFO 2  cihazının halka şeklindeki kapağını açın ve UFO 2  Aktif Maskenizi paketinden çıkarın.  Maskeyi cihazınıza yerleştirdikten sonra halka şeklindeki kapağı FOREO logosu yukarı dönük olacak biçimde yerine takın.

3. Keyfini Çıkarın; UFO 2’yi kuru ve temiz cildinize nazikçe ve dairesel hareketlerle masaj yaparak, cihaz otomatik olarak kapanana kadar uygulayın. Kullanılmış maskeyi çıkarıp, UFO 2’yi bol su ile durulayın.

4. Son Dokunuş; Yüzünüzde herhangi bir maske kalıntısı bırakmamak için parmaklarınızla nazikçe yüzünüzü ovalayın. Günlük nemlendirici sürerek bakımınızı tamamlayın.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort