Funda Arar ve Kubat müzikseverlerle buluştu!

Funda Arar ve Kubat müzikseverlerle buluştu!

Pandemi kısıtlamalarının kalkmasıyla, Bodrum’daki tatilciler müziğe doydu. Geçtiğimiz akşam Yalıkavak Günay’da sahne alan Funda Arar ve Kubat, müzikseverlerle buluştu.

Yalıkavak Günay Retaurant’ta sahne alan Funda Arar ve Kubat, aylar sonra ilk defa hayranlarına müzikal bir şölen yaşattı. 


Ünlü şarkıcı Funda Arar hayranlarına “Sizlerle birlikte şarkılar söylemeyi çok özledim. Bu gece bir buçuk senenin acısını çıkartacağız” dedi. Ünlü sanatçının bu sözleri alkışlarla karşılanırken, tatilciler konser sırasında eğlenceli vakitlerlar geçirdi.


Aynı akşam dört aylık hamile olan Bengü’de sahnedeydi. Sanatçı hamileliğin müziğe engel olamayacağını vurgularcasına “Doğuma kadar sahnelerdeyim” dedi.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir