Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Osmangazi, Kadıdeğirmeni Çevik Kuvvet Yanı adresinde bulunan Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (342) 360-0888 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 188 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Hastanemizde Kadın Doğum Uzmanları, Çocuk Hastalıkları Uzmanları, Radyoloji Uzmanı, Anestezi Uzmanı, Pratisyen Doktorlar, Eczacı, Biyolog,, Biyokimya Uzmanı, Mikrobiyoloji Uzmanı, Ebe ve Hemşireler, Anestezi teknisyenleri, Laboratuar teknisyenleri Röntgen teknisyenleri, Sosyal çalışmacı, Tıbbi Teknolog, Patoloji Uzmanı, Odyometrist, ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Hastanemizde acil hastalar için acil polikliniğimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Hastanemizde normal doğum, sezeryanla doğum, Kadın hastalıkları ve doğum hastalıkları ile ilgili muayane ve operasyonlar yapılmaktadır.

Hastanemizin ilk müracaat bölümünde Acil ve poliklinikler bölümünde her hastanın ulaşabileceği bilgi alabileceği danışma birimimiz bulunmaktadır. Danışma biriminde çalışan eğitimli ve güleryüzlü personellerimiz hastalarla ilgili her tür yönlendirmeyi yapar Danışma bölümünde hastane personeli, hastanemiz dışından gelen sağlık personeli, yaşlı ve özürlü hastalar için hasta kayıt modülü oluşturulmuştur.

Hastanemizde Hekim Seçme hakkı uygulamaları yürütülmektedir. Hasta kayıt bölümündeki sıra kargaşası sıramatik sistemi ile tamamen ortadan kalkmış deskler masa düzeyine indirgenmiş hastaların kayıtları oturur vaziyette yapılır hale gelmiştir Hasta kayıtlarımız azami 30 sn de yapılabilmekte ve iki adet LCD ekranla hastanın özgür iradesi ile seçmiş olduğu hekimin polikliniğine yönlendirilir

Hastanemizde her doğan bebeğe odyometri birimimizde odyometrist aracılığıyla kulak muayenesi yapılmaktadır. Hastanemizde doğan bebeklerin muayeneleri mesai saatleri civarında çocuk uzman doktorları aracılığıyla yapılır. Gerekiyorsa küvoze yatırılır. Tedavisi yapılır.

Hastanemizde neonetal tarama proğramı uygulanmaktadır. Kurumumuzda doğan her bebekten taburcu olmadan mutlaka topuğundan özel bir filtre kağıdına birkaç damla kan örneği alınmaktadır ve aileye eğitim verilmektedir. Tarama programının kapsamı içinde fenilketonüri ve hipertiroidi tarama testi yapılıyor. Ayrıca bu birimizde Hepatit B aşısı yapılmaktadır.

Hastanemizde tıbbi destek birimlerimiz olan radyoloji, laboratuar, patoloji lab. ve anestezi birimlerimiz hizmet vermektedir.

Hastanemiz radyoloji birimimizde vücut grafileri, ultrasonik tetkikler, kemik ölçümü, mamografi çekimi yapılmaktadır. Elde edilen röntgen resimleri deha sonra Radyoloji Uzmanımız aracılığıyla değerlendirilir ve eldeki verilerin ve önerilerin bulunduğu bir rapor düzenlenir.

Hastanemizdeki tüm laboratuvarlar otomasyon sistemine dahildir. Kanlar Barkod sistemiyle alınmakta ve testler barkodları ile çalışmaktadır. Tüm laboratuvar verileri bilgisayarda kayıt altına alınmaktadır. Tüm testler otoanalizirlerle yapılmaktadır. Neticeler aynı günde verilmektedir. Hastanemize her yatan hastanın eliza, tam kan ve kan gruplarına bakılır.

Anestezi ve reaminasyon polikniğimizde pre op. hasta değerlendirmemiz yapılarak uygun anestezi planlanır, hastaya ameliyat günü verilir.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En kaliteli teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek, uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi metotlarıni hasta tatminiyetini ön planda tutarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Endokrinolojisi
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
 • Çocuk Gastroenterolojisi
 • Çocuk Göğüs Hastalıkları
 • Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kalp Damar Cerrahisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Nörolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Ürolojisi
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Perinatoloji

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları telefon numarası:  0 (342) 360-0888

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları adresi: 15 Temmuz Mahallesi 148063. Caddesi No:4, 27010 Şehitkamil/Gaziantep

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir