Gazipaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gazipaşa Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Gazipaşa ilçesinde bulunan Gazipaşa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mah. İpek Sok. 2 No:21/2 adresinde bulunan Gazipaşa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 572-1562 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gazipaşa Devlet Hastanesi Hakkında

Antalyanın Gazipaşa ilçesinde bulunan 75 yataklı yeni devlet hastanesi Gazipaşa ve çevre ilçelere sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Gazipaşa Devlet Hastanesi, yeni bina ile 5 bin 24 metrekare kapalı alandan 19 bin 843 metrekare kapalı alana, yatak sayısı ise 65ten 75e yükselmiştir. Yeni hastanemizin poliklinik oda sayısı 20den 26ya yükseldi. Diş Polikliniği de dahil olmak üzere 26 poliklinikte vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Yeni binamızın içinde 4 doğumhane salonu, 11 adet cihaz kapasitesi ile hizmet verecek olan Diyaliz Merkezi, 6 yatağa sahip 2 müşahede odası olan 1. düzey olarak hedeflenen Acil Servisimize de ek olarak 6 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi açılması planlanmaktadır. Ayrıca hastanemiz 145 araçlık bir otoparka da sahiptir.

Gazipaşa Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Gazipaşa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gazipaşa Devlet Hastanesi, Antalya ili Gazipaşa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gazipaşa Devlet Hastanesi Doktorları

Gazipaşa Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gazipaşa Devlet Hastanesi İletişim

Gazipaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 572-1562

Gazipaşa Devlet Hastanesi Adresi

Gazipaşa Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mah. İpek Sok. 2 No:21/2

Gazipaşa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gazipaşa Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gazipasadh.saglik.gov.tr/

Gazipaşa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gazipaşa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort