Gelendost Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gelendost Devlet Hastanesi, Isparta ilimizin Gelendost ilçesinde bulunan Gelendost Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Orta Mah. Küme Evler Sok. No:1 adresinde bulunan Gelendost Devlet Hastanesi kurumuna 0 (246) 381-3004 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gelendost Devlet Hastanesi Hakkında

Gelendost’un 1954 senesinde ilçe olmasını takiben 10 yataklı bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1980’li senelerda Gelendost’taki Sağlık Merkezinin yatak kapasitesi 25’e çıkarılarak, Devlet Hastanesi haline getirilmiştir. 2007 yılına kadar bu hizmetini sürdürmüştür. 1993 senesinde 50 yataklı hastane yapımına başlanmış ve 2007 senesinde Gelendost İlçe Hastanesi olarak yeni yapılan hastanede hizmetlerine devam etmektedir.

Gelendost Devlet Hastanesi Doktorları

Gelendost Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gelendost Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gelendost Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (246) 381-3004

Gelendost Devlet Hastanesi Adresi

Gelendost Devlet Hastanesi Adresi:  Orta Mah. Küme Evler Sok. No:1

Gelendost Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gelendost Devlet Hastanesi Web Sitesi: gelendostidh.saglik.gov.tr

Gelendost Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir