Gemerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gemerek Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin Gemerek ilçesinde bulunan Gemerek Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şehit Pilot Mehmet Aras Cd. No:95 adresinde bulunan Gemerek Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 614-1058 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gemerek Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1998 senesinde 8320m² iki blok olarak inşa edilmiştir. A blok üç katlı olup idari birim, acil servis, yataklı hasta servisi, diş polikliniği ve diyaliz ünitesi; B blok ise iki katlı olup poliklinikler ve ameliyathane birimleri bulunmaktadır. Hastanemizde 25 yataklı servis ve Dahiliye, Aile hekimliği, Acil Servis, Diş, ve Diyaliz Polikliniği ile nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Diş ve Diyaliz poliklinikleri hastanemize 2005 ylında dahil edilmiştir. 2008 senesinde bunun bunun yanında hastanemizin dış ve iç çephesinde değişiklikler yapılıp hastanemizin servis yatakları yenilenmiştir yine aynı yıl hastanemize Bebek Dostu Hastane ünvanı verilmiştir. 2013 senesinde kurulan Evde Bakım Hizmet Birimi ile hastaya ihtiyacı olan tıbbi bakım ve rehabilitasyonun evinde, aile ortamında sunulması gerçekleştirilmektedir. Ameliyathanemizin tadilat ile yeniden düzenlenmesi sonrası yeni yılda Genel Cerrahi birimi aracılığıyla ameliyatların gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Gemerek Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gemerek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gemerek Devlet Hastanesi, Sivas ili Gemerek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gemerek Devlet Hastanesi Doktorları

Gemerek Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gemerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gemerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 614-1058

Gemerek Devlet Hastanesi Adresi

Gemerek Devlet Hastanesi Adresi:  Şehit Pilot Mehmet Aras Cd. No:95

Gemerek Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gemerek Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gemerekdh.saglik.gov.tr/

Gemerek Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort