Gerede Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gerede Devlet Hastanesi, Bolu ilimizin Gerede ilçesinde bulunan Gerede Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Seviller Mah. Atatürk Bulvarı No:43 adresinde bulunan Gerede Devlet Hastanesi kurumuna 0 (374) 311-2022 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gerede Devlet Hastanesi Hakkında

Gerede Devlet Hastanesi 1961 senesinde sağlık merkezi olarak hizmete başlamıştır. 1966 senesinde yapılan ilaveler ile yataklı tedavi kurumu olarak hizmete devam etmiştir. 2002 senesinde hastanemiz ek bina inşaatına başlanmış ve 2006 yılı kasım ayında bitirilerek teslim edilmiştir. Hastane müştemilatının tamamlanmasından sonra, 2007 yılı şubat ayında ek binamız hizmete açılmıştır. 2007 senesinde hastane bahçesinin yeniden düzenlenmesi ve otopark yapımı tamamlanmıştır.

2008 senesinde, Diyaliz birimi inşaatı ihale edilerek yapımı tamamlanmıştır. Ayrıca 2008 senesinde hastanemiz eski binası zemin katta yeni bir laboratuar ve diş ünitesi yapılmış, 2009 senesinde da başhekimlik ve idari bölüm, vatandaşlarımızın katkıları ile tamamlanarak hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 2500 m2 idari bina 7470 m2 ek bina olmak üzere toplam 9970 m2 kapalı alana ve 24148 m2 açık alana sahiptir.

İdari bina zemin katta röntgen, diş ünitesi, laboratuar, eczane ve depolar, 1. katta ise başhekimlik, idari birimler, diyaliz birimi bulunmaktadır.

Ek binamız 5 katlıdır. Bodrum katta, mutfak, morg, kazan dairesi, çamaşırhane ve destek birimleri ; zemin katta, acil servis, poliklinikler, yeni röntgen ünitesi ve destek birimleri ; 1 ve 2. katlarda, hasta servisleri, yemekhane ve sosyal salon ; 3. katta ise 4 adet ameliyathane ayılma ünitesi, 2 adet doğum salonu yer alır. Hastanemizin bahçesinde 70 araç ve 40 araçlık 2 adet otoparkı bulunmaktadır.

Hastanemizde, genel cerrahi, dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, ortopedi ve travmatoloji, anestezi, üroloji, radyoloji, psikiyatri, nöroloji, göz branşlarında toplam 15 uzman doktor, 5 pratisyen doktor ve 3 diş tabibi olmak üzere toplam 112 kadrolu personel görev yapmaktadır. Ayrıca hizmet alımları ile temizlik, veri hazırlama ve otomasyon, özel güvenlik ve yemek alımı işlerinde 81 işçi ile halkımıza hizmet verilmektedir.

Gerede Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kardiyoloji
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Gerede Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gerede Devlet Hastanesi, Bolu ili Gerede ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gerede Devlet Hastanesi Doktorları

Gerede Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gerede Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gerede Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (374) 311-2022

Gerede Devlet Hastanesi Adresi

Gerede Devlet Hastanesi Adresi:  Seviller Mah. Atatürk Bulvarı No:43

Gerede Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gerede Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gerededh.saglik.gov.tr/

Gerede Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gerede Devlet Hastanesi Harita

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir