Germencik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Germencik Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Germencik ilçesinde bulunan Germencik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstasyon Mah. Kaymakam Muammer Kutlu Cad. No:1 adresinde bulunan Germencik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (256) 563-3242 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Germencik Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1993 senesinde yapılmış ve 28/01/1995 senesinde faaliyete başlamıştır. Hastanemizin arsa alanı 15.970 m2 olup oturum alanı 1250 m2 dir. Hastanemiz bodrum katı ile birlikte üç katlıdır.Toplam kapalı alanı 2.312 m2 dir.

Giriş katında Laboratuvar, Röntgen, Acil Poliklinik, Aile Hekimliği Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Diyet Polikliniği, Diş Poliklinikleri; Ameliyathane, Hasta Hakları Birimi, Gelen-Giden evrak, Özlük, Mutemetlik, Emzirme Odası ve Güvenlik Odası birimleri bulunmaktadır.

Birinci katta servisler, Başhekimlik, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü, İdari Mali Hizmetler Müdürü, Doktor Odası, Satın Alma ve Tahakkuk, Ayniyat, İstatistik, Kalite Birimi, Hasta Odaları, Hemşire Odası, Eczane, NST ve Fototerapi Odası ve Solunum Fonksiyon Testi Odası bulunmaktadır.

Germencik Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Germencik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Germencik Devlet Hastanesi, Aydın ili Germencik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Germencik Devlet Hastanesi Doktorları

Germencik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Germencik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Germencik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (256) 563-3242

Germencik Devlet Hastanesi Adresi

Germencik Devlet Hastanesi Adresi:  İstasyon Mah. Kaymakam Muammer Kutlu Cad. No:1

Germencik Devlet Hastanesi Web Sitesi

Germencik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://aydinism.saglik.gov.tr/TR,35072/aydin-ataturk-devlet-hastanesi–germencik-ek-binasi.html

Germencik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Germencik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir