Gerze Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gerze Devlet Hastanesi, Sinop ilimizin Gerze ilçesinde bulunan Gerze Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64 adresinde bulunan Gerze Devlet Hastanesi kurumuna 0 (368) 718-4900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gerze Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 25 yatak kapasiteli olup, Yeni Mahalle Fatih Caddesi mevkiinde kurulmuştur. Ana bina dışında 10 dairelik lojman binamız mevcuttur. Merkeze mesafesimız 2500 m’dir. Merkezle hastanemiz içinde dolmuş seferleri yanm saatte bir devam etmektedir. Sinop merkeze mesafesi 35 km’dir. Sinop Devlet Hastanesine ambulans ile ulaşan ortalama 20 dakika sürmektedir.

Gerze Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gerze Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gerze Devlet Hastanesi, Sinop ili Gerze ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gerze Devlet Hastanesi Doktorları

Gerze Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gerze Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gerze Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (368) 718-4900

Gerze Devlet Hastanesi Adresi

Gerze Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mahalle Fatih Caddesi No:64

Gerze Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gerze Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gerzedh.saglik.gov.tr/

Gerze Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort