Gevaş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gevaş Devlet Hastanesi, Van ilimizin Gevaş ilçesinde bulunan Gevaş Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Karşıyaka Mahallesi 100.Yıl Caddesi adresinde bulunan Gevaş Devlet Hastanesi kurumuna 0 (432) 612-2065 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gevaş Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 23 Nisan 2007 tarihinde Gevaş İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler her geçen gün artmıştır. 18 Ekim 2010 tarihinden ibu yana hastanemiz D-grubu (Devlet Hastanesi) Hastane statüsüne geçmiştir.

Gevaş Devlet Hastanesi’nde hasta odaları, hastalarımızın rahatı ve güvenliği göz önüne alınarak planlanmıştır.Gerektiği zaman, ara yoğun bakım hizmeti ve her türlü acil müdahalenin yapılabileceği alt yapıya sahip odalarımızda güvenli sağlık hizmeti verilmektedir. Odalarımız iki kişiliktir.

Gevaş Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gevaş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gevaş Devlet Hastanesi, Van ili Gevaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gevaş Devlet Hastanesi Doktorları

Gevaş Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gevaş Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gevaş Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (432) 612-2065

Gevaş Devlet Hastanesi Adresi

Gevaş Devlet Hastanesi Adresi:  Karşıyaka Mahallesi 100.Yıl Caddesi

Gevaş Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gevaş Devlet Hastanesi Web Sitesi https://gevasdh.saglik.gov.tr

Gevaş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort