Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi ile ilgili detaylar. Cinnah Cd. 110/3 Çankaya adresinde bulunan Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi kurumuna 0 (312) 442-3715 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Hakkında

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroentroloji Merkezinde, Prof. Dr. Halis Şimşek öncülüğünde, modern tıbbın kapsamı içindeki tanısal ve tedavi edici gastroenterolojik işlemler gerçekleştirilmektedir.

Bu amaçla üst gastrointestinal endoskopi için ön görüşlüendoskop (gastroskop), alt gastrointestinal endoskopi için kolonoskop (tüm kolonun görüntülenmesi için) ve fibersigmoidoskop (kolonun 1/3 uç kısmının görüntülenmesi için) kullanılmaktadır.

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Bölümleri

  • Yemek Borusu ve Hastalıkları
  • Reflü Hastalığı
  • Mide ve Onikiparmak Barsağı Hastalıkları
  • İnce ve Kalın Barsak Hastalıkları
  • Karaciğer Hastalıkları
  • Pankreas Hastalıkları
  • Safra Kesesi Hastalıkları
  • Rektum ve Anal Kanal Hastalıkları

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Telefon Numarası

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi telefon numarası:  0 (312) 442-3715

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Adresi

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi adresi:  Cinnah Cd. 110/3 Çankaya

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Web Sitesi

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi resmi web sitesi: www.gismed.com.tr

Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Nasıl Gidilir? Gismed İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort