Gökçeada Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gökçeada Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Gökçeada ilçesinde bulunan Gökçeada Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. İnönü Cd. No:5 adresinde bulunan Gökçeada Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 887-3003 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gökçeada Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, 45 Yataklı Devlet Hastanesi Tip Projesi ile inşa edilmiş olup, 1999 senesinde hizmete açılmıştır. Halen 50 fiili yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 2002 senesinde 2 adet Hemodiyaliz cihazı ile Hemodiyaliz Servisi hizmete açılmış ve zaman içinde 3 cihaz daha ilave edilerek 5 Hemodiyaliz cihazı ile hizmetini sürdürmektedir. İlçemizde acil vakalar için 2 adet ambulans ve 1 adet ambulans bot ile hizmet verilmektedir.

Misyonumuz İlçemizde, hizmeti sunulan resmi yahut özel sosyal güvenlik sahibi ve sosyal güvencesi olmayan tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına hassas, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan içindeki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, tatminiyeti sürekli olarak hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının tatminiyetini önemsemeyi ilke edinmek.

Gökçeada Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gökçeada Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gökçeada Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gökçeada ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gökçeada Devlet Hastanesi Doktorları

Gökçeada Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gökçeada Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gökçeada Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 887-3003

Gökçeada Devlet Hastanesi Adresi

Gökçeada Devlet Hastanesi Adresi:  Fatih Mah. İnönü Cd. No:5

Gökçeada Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gökçeada Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gokceadadh.saglik.gov.tr/

Gökçeada Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gökçeada Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort