Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Gölbaşı ilçesinde bulunan Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A adresinde bulunan Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 485-2005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içinde gerçekleştirip, tatminiyetinizi yükseltmek ve kusursuz hasta-hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 02-01-2009 tarihinden günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı hususunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli olarak eğitim, değişim ve gelişim içindeyiz.

Çağın teknolojisini takip ederek, yüksek kalitede ağız-diş sağlığı hizmetini hastalarımıza eşit olarak ulaştırmak ve hizmetlerimize kolay ulaşım sağlamak kalite politikamızın temelidir. Deneyimli, nitelikli ve ekip ruhu ile çalışan kadromuzla verdiğimiz hizmetin getirdiği sorumluluğun bilincinde hareket ederek önce insan temel anlayışı ile güler yüzlü ve hasta haklarını gözeten kalite politikasıyla faaliyet gösteriyoruz.

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Gölbaşı ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 485-2005

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Gazi Osman Paşa Mh. Ankara Cd. No:16-A

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://golbasiadsm.saglik.gov.tr/

Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort