Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Donanma Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı adresinde bulunan Gölcük Donanma Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 414-7701 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Hakkında

TSK Sağlık Sisteminin yeniden yapılandırılması çalışmaları kapsamı içinde 15 Aralık 2003 tarihinde Tsk Sağlık Komutanlığına bağlanarak, 10 Haziran 2005 tarihinde hastanenin adı Gölcük Asker Hastanesi olarak değiştirilmiştir. 17 Ekim 2007 tarihinde 200 yataklı hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Ek Binası olarak hizmet vermeye başlayan Gölcük Asker Hastanesi 100 hasta yatağı olan yeni hastanede 27 uzman hekim, 2 diş hekimi, 75 hemşire, 3 ebe, 155 memur ile toplam 265 çalışan hizmet vermekte.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Doktorları

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 414-7701

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Adresi

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Adresi:  Gölcük Deniz Ana Üs Komutanlığı

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://golcukdh.saglik.gov.tr/

Gölcük Donanma Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort