Göle Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Göle Devlet Hastanesi, Ardahan ilimizin Göle ilçesinde bulunan Göle Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Oltu Cad. No:1 Göle adresinde bulunan Göle Devlet Hastanesi kurumuna 0 (478) 411-2013 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göle Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1957 senesinde Sağlık Merkezi olarak yapılmıştır. Yaklaşık olarak 45000 nufusa hizmet vermektedir. Hastanede 2000 senesinde genel bir onarım yapılmış 2003 senesinden ibu yana Ameliyathane ve Labaratuar bölümleri oluşturulmuş ve mevcut bina fiziki bakımdan yetersiz kalmış 2005 senesinde vatandaş devlet işbirliğiyle ek bina yapılmış ve eski Sağlık Ocağı binasıyla birleştirilerek hizmet alanı genişletilmiştir ve böylelikle fiili olan 25 yatak kullanılır hale getirilmiştir. Acil ve diyaliz ünitesi faaliyete geçirilmiştir. Hastanemiz mevcut 3 ambulans ile hizmet vermektedir.

Göle Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Göle Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Göle Devlet Hastanesi, Ardahan ili Göle ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göle Devlet Hastanesi Doktorları

Göle Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Göle Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Göle Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (478) 411-2013

Göle Devlet Hastanesi Adresi

Göle Devlet Hastanesi Adresi:  Oltu Cad. No:1 Göle

Göle Devlet Hastanesi Web Sitesi

Göle Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://goledh.saglik.gov.tr/

Göle Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Göle Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort