Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi, İstanbul ilimizin Bayrampaşa ilçesinde bulunan Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Numunebağ Cad. Özgür Sk. No:5 adresinde bulunan Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi kurumuna 0 (212) 467-7500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Hakkında

1984 senesinde kurulan hastane 2040 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 14 yataklı, 3 ameliyathaneli Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi, 20 doktor, 12 hemşire, 45 personel ile çalışmaktadır.

Akademik düşünce yapısı ile, erken teşhisle doğru tedavi için Şaşılık ve Çocuk, Glokom (Göz Tansiyonu), Katarakt (Fako), Tıbbi Retina (Argon Laser, Anjio, Ultrason) ve Cerrahi retina, Kontakt lens, Refraktif Cerrahi (Excimer Laser), Oküloplastik Cerrahi (Estetik, Kapak, Gözyaşı Kanalları) şeklinde birimleriyle hizmet sağlamaktadır.

 

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Randevu

randevu almak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. http://bayrampasaht.gozvakfi.com/login.aspx

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Doktorları,

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesinde çalışan doktorları görmek için tıklayınız.

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Telefon Numarası

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi telefon numarası: 0 (212) 467-7500

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Adresi

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi adresi: Numunebağ Cad. Özgür Sk. No:5

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Web Sitesi:

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.gozvakfi.com

Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Göz Vakfı Bayrampaşa Göz Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir