Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunan Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Kestane Sok. No:3 Küçükyalı adresinde bulunan Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi kurumuna 0 (216) 417-2021 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Hakkında

İdealtepe Göz Merkezi: 1997 senesinde vakfımız ve LCIF’in katkılarıyla hizmete girmiştir. 2008 senesinde cerrahi müdahalelerin gerçekleştirilebileceği bir merkez haline getirilmiştir. 5 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 4 doktor, 2 hemşire, 7 personelimiz çalışmaktadır.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Telefon Numarası

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi telefon numarası:  0 (216) 417-2021

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Adresi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi adresi: Küçükyalı, Kestane Sk. No:3, 34841 Maltepe/İstanbul

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Web Sitesi

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi resmi web sitesi: www.gozvakfi.com

Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Göz Vakfı İdealtepe Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort