Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Sinandede Mah. Barutluk Cad.No:92 adresinde bulunan Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi kurumuna 0 (224) 346-9100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Hakkında

1397 senesinde Yıldırım Beyazıt Han aracılığıyla yaptırılan Osmanlı İmparatorluğu’nun ilk hastanesi (Darüşşifa) Vakıflar Genel Müdürlüğü aracılığıyla aslına uygun olarak restore edilmiş, 2001 senesinde Vakfımız bünyesine dahil edilmiştir. 6 yataklı, 1 ameliyathaneli merkezimizde, 6 doktor, 5 hemşire, 13 personelimiz çalışmaktadır.

Göz Vakfı olarak 1984 de açıldığı ilk günden ibu yana, etik kurallardan ve kaliteden ödün vermeden hasta sağlığını ve tatminiyetini ön planda tutarak, güncel ve modern teknolojiyi uygulamak, kar amacı gütmeden doğru ve etkin tedaviyi uygulamak bizim değişmez prensibimizdir. Bu prensipler aracılığıyla 2 göz hekimi birkaç hemşire ve personel ile yola çıkan Vakfımız, 30 doktor 20 hemşire ve toplam 150 personelin çalıştığı, bir hastane ve iki göz merkezine sahip kuvvetli bir Vakıf haline gelmiştir.

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Telefon Numarası

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi resmi web sitesi:  0 (224) 346-9100

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Adresi

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi adresi: Sinandede, Barutluk Cd. No: 92, 16330 Yıldırım/Bursa

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Web Sitesi

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi resmi web sitesi: www.gozvakfi.com

Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Göz Vakfı Yıldırım Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir