Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No:28 adresinde bulunan Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 565-9191 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz ssk zamanından kalma Göztepe Eğitim Araştırma hastanesine bağlı on iki ünitlik diş birimi olarak ikişer katlı iki eski binada faaliyet yürütmekte iken mevcut hali ile devir alınarak 01.01.2007 tarihinde Göztepe Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi adını almış ve müstakil Başhekimlik olarak faaliyete başlamıştır.

2008 senesinde diğer 3.bina da devir alınarak 12 ünit sayısı toplamda 45 ünite çıkarılmış olup üç binanın ortasına da modern bir hasta-kabul binası yapılarak hastalarımızın hizmetine sunulmuştur. Kurumumuzda haftaiçi 16:00-08:00 ve hafta sonları 08:00-08:00 saatleri içinde nöbet hizmeti de verilmektedir.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (216) 565-9191

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Merdivenköy Mah. Dr. Erkin Caddesi No:28

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://goztepeadsm.saglik.gov.tr/

Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir