Gülağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gülağaç Devlet Hastanesi, Aksaray ilimizin Gülağaç ilçesinde bulunan Gülağaç Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İstiklal Mh. Süleyman Demirel Cd. No:54 adresinde bulunan Gülağaç Devlet Hastanesi kurumuna 0 (382) 431-2868 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gülağaç Devlet Hastanesi Hakkında

Gülağaç Devlet Hastanesi 2004 senesinde 30 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Şuan 10 yataklı El statüsünde hizmet vermektedir. Açılışından bu güne, 24 saat açık acil servis hizmeti ve mesai içinde, Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuvar, Solunum Fonksiyon Testi ve Röntgen hizmeti vermektedir.

Gülağaç Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gülağaç Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gülağaç Devlet Hastanesi, Aksaray ili Gülağaç ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gülağaç Devlet Hastanesi iletişim

Gülağaç Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (382) 431-2868

Gülağaç Devlet Hastanesi Adres

Gülağaç Devlet Hastanesi Adresi:  İstiklal Mh. Süleyman Demirel Cd. No:54

Gülağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gülağaç Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gulagacdh.saglik.gov.tr/

Gülağaç Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir