Gülnar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gülnar Devlet Hastanesi, Mersin ilimizin Gülnar ilçesinde bulunan Gülnar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sokak No:7/1 adresinde bulunan Gülnar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (324) 751-7411 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gülnar Devlet Hastanesi Hakkında

Gülnar Devlet Hastanesi Akdeniz Mahallesi’ne yapılan 2 katlı yeni binasında hizmet vermektedir.

Bünyesinde 50 yatak bulunan hastanede dahiliye, genel cerrah, aile hekimliği uzman doktorları bulunmaktadır. Ayrıca, acil, diş hekimliği, laboratuvar, röntgen, diyaliz üniteleri hizmet vermektedir.

Gülnar Devlet Hastanesi hizmete girdiği tarihten bu güne kadar yaptığı sağlık yatırımları ile daima ilk ve öncü olmayı hedef edinmiştir. Hastanemiz poliklinik ve klinik nasıl tedavi edileceğinde çağımız değerini yakalamış bir biçimde hizmet sağlamaktadır.

Gülnar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gülnar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gülnar Devlet Hastanesi, Mersin ili Gülnar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gülnar Devlet Hastanesi Doktorları

Gülnar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gülnar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gülnar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (324) 751-7411

Gülnar Devlet Hastanesi Adresi

Gülnar Devlet Hastanesi Adresi:  Akdeniz Mah. Köy Hizmetleri Sokak No:7/1

Gülnar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gülnar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gulnardh.saglik.gov.tr/

Gülnar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort