Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Amasya ilimizin Gümüşhacıköy ilçesinde bulunan Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140 adresinde bulunan Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi kurumuna 0 (358) 717-3733 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemizde Tedavi hizmetlerini karşılamak maksadıyla Maliye ve Gümrük Bakanlığının 22 Ekim 1990 gün ve Milli Emlak Genel Müdürlüğünün 3870 sayılı yazıları ile hastane yapılmak üzere Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına tahsisi yapılan arsada inşaat yapılması başlatılmış 20 Haziran 2002 Tarihinde yapılan merasimle hastanemiz hizmete açılmıştır

Kronik böbrek yetersizliği hastalarına hizmet vermek maksadıyla 2006 senesinde 4 makinayla Diyaliz ünitemiz hizmete açılmıştır. Hasta yoğunluğu sebebiyle cihaz sayısı 7 çıkarılarak daha kaliteli ve verimli hizmet sunulmaya devam edilmektedir

Hastanemiz ana binasının poliklinikler bölümünde bulunan acil servisin yetersiz olması, hastalarımıza daha kaliteli 112 hızır acil ve acil servis hizmetlerini vermek maksadıyla 2008 senesinde ana binaya ilave olarak acil servis binamız hizmete açılmıştır.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Doktorları

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi İletişim

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (358) 717-3733

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Adres

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Adresi:  Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://gumushacikoydh.saglik.gov.tr/

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir