Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi, Rize ilimizin Güneysu ilçesinde bulunan Güneysu Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Güneysu adresinde bulunan Güneysu Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (464) 213-0491 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Güneysu İlçesi’nde yapımı sona eren Kızılay Şükrü- Nurten Topçu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, yöre mimarisine uygun olarak 3 bin 932 metre kare kapalı alan üzerinde inşa edildi.

Türkiye’de İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nden sonra Üniversite bünyesinde ikinci olan merkez, en modern tıbbi cihazlarla donatıldı. 12 Mart 2011 hizmete başlayan merkezde 1 i VİP yatak olmak üzere 14 yatak, 10 tedavi odası, 1 poliklinik odası, tedavi amaçlı kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve 75 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Merkezde 1 fizik tedavi uzmanı, 1 fizyoterapist ve 3 hemşire ile yardımcı personel yapmaktadır.. Tedavi amaçlı yüzme havuzu ve spor salonunda fizik tedavi uygulaması da yapılan merkezde otistik çocuklara eğitim veren bir bölüm de bulunmaktadır.

Özellikle ileri yaşlarda yaşanan ve bireylerin hayatını negatif yönde etkileyip yaşam değerini bozan romatizmal hastalıkların bölgede sık görülmesi, bundan dolayı modern bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi gereksiniminin görülmektedir. TC. Sağlık Bakanlığı, RTE Üniversitesi ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle hayata geçirilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bir protokol çerçevesinde, Sağlık Müdürlüğü’nce tüm teçhizatı ve diğer ihtiyaçları sağlanarak, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete girmiştir.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi telefon numarası:  0 (464) 213-0491

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Adresi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi adresi: Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, 53390 Rize/Güneysu

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi

http://ftryo.erdogan.edu.tr/tr

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir