Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi, Rize ilimizin Güneysu ilçesinde bulunan Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Atasay Sok. No:1 adresinde bulunan Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi kurumuna 0 (464) 344-1104 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Hakkında

Rize merkeze 14 km uzaklıkta olan ve 10346 nüfusa sahip Güneysu ilçesinde, Sağlık Bakanlığı’nın Gün Hastaneleri Uygulaması kapsamı içinde ülkemizde ilk “Gün Hastanesi” olarak 2006 senesinde Tenzile Erdoğan Güneysu Gün Hastanesi hizmete açılmıştır. 2007 senesinde ismi Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi olarak değişmiştir. 400 m2 kullanım alanı üzerine kurulmuş ve 3 katlı olarak hizmet vermektedir.

Halen Hastanemiz bünyesinde; aile hekimliği ğolikliniği, genel poliklinik, diş polikliniği, hemodiyaliz ünitesi, laboratuvar ünitesi, röntgen ünitesi, B tipi 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu ile ilçe halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi, Rize ili Güneysu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Doktorları

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (464) 344-1104

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Adresi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Adresi:  Merkez Mah. Atasay Sok. No:1

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Web Sitesi

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://guneysuteh.saglik.gov.tr/

Güneysu Tenzile Erdoğan İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir