Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Güngören ilçesinde bulunan Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez mah. Ünlü Sok. No:6 adresinde bulunan Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 556-3636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 03-01-2011 tarihinden ibu yana 5310 metrekare kapalı alanda 51 Diş üniti, 3’ü Uzman olmak üzere 38 Diş Hekimi, 13 Diş Teknisyeni, 2 Rontgen Teknisyeni, 8 Hemşire, 9 İdari personel ve diğer personeller olmak üzere toplam 138 kişilik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Amacımız, branşındaki tüm teknolojik ve bilimsel gelişmeleri sürekli olarak takip edip bu gelişimeler düzeyinde, etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, kaliteli ve güler yüzlü ağız ve diş sağlığı hizmetini doğru teşhis ve tedavilerle sunmaktır. Merkezimizde hastalarımız hekim seçme hakkını tercih ederek istedikleri hekime muayene olabilir ve tedavilerini yaptırabilirler.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi : Servisimizde; gömülü 20 yaş dişleri, kırık diş çekimleri, protez kullanımına hazırlık ameliyatları, kanama müdahalesi gibi ağız içi ufak cerrahi müdahaleler yapılmaktadır.

Entegre Klinikler : Ağız ve diş muayenesi, diş dolgusu, kanal nasıl tedavi edileceği, sabit protez, hareketli protez, diş eti hastalıkları nasıl tedavi edileceği, detertraj ve diş çekimi gibi tedavi uygulamaları yapılmaktadır.

Engelli Kliniği : Merkezimiz bünyesinde Ortapedik engelliler için dizayn edilmiş özel engelli kliniğine sahiptir. Özel Diş koltuğu ile engelli vatandaşın tekerlekli sandalyeden inmeden diş nasıl tedavi edileceği gerçekleştirilmektedir.

Acil Klinik : Acil Kliniğimiz Hafta içi 08:00 ile 24:00 saatleri içinde hizmet veren birimimizdir. Rutin tedaviler uygulanmayıp, yalnızca acil müdahale gereken durumlarda müdahale edilip ardından hastaya gerekli yönlendirilmeler ve bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Diş Protez Laboratuvarı : Hastanemiz Diş Protez Laboratuvarında total protezlerin yapımında uygulanan; Ana model elde edilmesi, Diş dizimi, Modelaj, Mufla İşlemleri, Tesviye, Polisaj safhaları ile birlikte Tam protez ve bölümlü protez tamirleri gibi işlemler yapılır.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Güngören ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 556-3636

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Merkez mah. Ünlü Sok. No:6

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://gungorenadsm.saglik.gov.tr/

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort