Günyüzü İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Günyüzü İlçe Hastanesi, Eskişehir ilimizin Günyüzü ilçesinde bulunan Günyüzü İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü adresinde bulunan Günyüzü İlçe Hastanesi kurumuna 0 (222) 561-7057 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Günyüzü İlçe Hastanesi Hakkında

Günyüzü İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Günyüzü İlçe Hastanesi, Eskişehir ili Günyüzü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Günyüzü İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği

Günyüzü İlçe Hastanesi Doktorları

Günyüzü İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Günyüzü İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Günyüzü İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (222) 561-7057

Günyüzü İlçe Hastanesi Adresi

Günyüzü İlçe Hastanesi Adresi:  Yenikent Mahallesi Vatan Caddesi No:8 Günyüzü

Günyüzü İlçe Hastanesi Web Sitesi

Günyüzü İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://eskisehirism.saglik.gov.tr/TR-49653/gunyuzu-toplum-sagligi-merkezi-ilce-entegre-hastanesi.html

Günyüzü İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Günyüzü İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir