Güroymak Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Güroymak Devlet Hastanesi, Bitlis ilimizin Güroymak ilçesinde bulunan Güroymak Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şirintepe Mahallesi adresinde bulunan Güroymak Devlet Hastanesi kurumuna 0 (434) 511-3855 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güroymak Devlet Hastanesi Hakkında

Güroymak Devlet Hastanesi 1991 senesinde inşaata başlanmış olduğunda 2004 senesinde hizmete sunulmuştur. İlk senelerda acil poliklinik olarak hizmete sunulan hastanemiz ardından doğumhane polikliniği, çocuk, dahiyle poliklinikleri olarak hizmet vermektedir. Hemodiyaliz merkezimiz 2014 senesinde hizmete açılmıştır.

Güroymak Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Güroymak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Güroymak Devlet Hastanesi, Bitlis ili Güroymak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Güroymak Devlet Hastanesi Doktorları

Güroymak Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Güroymak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Güroymak Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (434) 511-3855

Güroymak Devlet Hastanesi Adresi

Güroymak Devlet Hastanesi Adresi:  Şirintepe Mahallesi

Güroymak Devlet Hastanesi Web Sitesi

Güroymak Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://guroymakdh.saglik.gov.tr/

Güroymak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Güroymak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort