Gürün Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gürün Devlet Hastanesi, Sivas ilimizin Gürün ilçesinde bulunan Gürün Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Burçevi Mahallesi, Kayseri Malatya Yolu adresinde bulunan Gürün Devlet Hastanesi kurumuna 0 (346) 715-1023 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gürün Devlet Hastanesi Hakkında

25 yataklı yeni Gürün Devlet Hastanesi 2019 senesinde hizmete girmiştir. 2 ameliyat salonu, 2 diş ünitesi, 6 diyaliz ünitesi bulunan hastanemizde anestezi, dahiliye, çocuk ve aile hekimleri olmak üzere 5 uzman ve 9 pratisyen hekim, 3 diş doktoruyla birlikte 82 personel hizmet verecektir.

Gürün Devlet Hastanesi çağdaş ve yeni tekniklerle teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi prensip edinerek, çağdaş tıbbın gereklilikleri ve hasta tatminiyetini ön planda tutarak sağlık hizmetini yürütmeyi hedeflemiş, en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.

Gürün Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gürün Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gürün Devlet Hastanesi, Sivas ili Gürün ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gürün Devlet Hastanesi Doktorları

Gürün Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gürün Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gürün Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (346) 715-1023

Gürün Devlet Hastanesi Adresi

Gürün Devlet Hastanesi Adresi:  Burçevi Mahallesi, Kayseri Malatya Yolu

Gürün Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gürün Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://gurundh.saglik.gov.tr/

Gürün Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir