Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Hastanesi ile ilgili detaylar. Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230 adresinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Hastanesi kurumuna 0 (312) 305-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Hacettepe bünyesinde Tıp Merkezi Hastanesi’nin 1966’da hizmete girmesi ile erişkin hastalara da sağlık hizmeti sunulmaya başlandı. O tarihten günümüze, her geçen gün müthişe ulaşabilmek için yoğun çaba harcandı ve artık Hacettepe Erişkin Hastanesi modern tıbbın gerektirdiği tüm araç ve gerecin, üstün bilgi birikimine sahip doktorlar aracılığıyla kullanıldığı bir merkez halini aldı. Türkiye’nin tüm bölgelerinden gelen hastalara nitelikli sağlık hizmeti sunulmasının bunun yanında, Hacettepe Erişkin Hastanesi Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ve araştırma personelleri için mühim bir eğitim merkezi olma özelliğine de sahip.

Hacettepe Erişkin Hastanesi bünyesinde ortalama 250 öğretim üyesi, 400 araştırma görevlisi doktor, 350 sağlık teknisyeni, 475 hemşire, 400 hastabakıcı ve 900 de çeşitli idari kadrolarda görevli personel çalışıyor.

Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi ile birlikte 8 bloktan oluşan hastaneler kompleksinin, 4, 5, 6, 7 ve 8. blokları Hacettepe Erişkin Hastanesi’ni oluşturuyor.

Hacettepe Erişkin Hastanesinde; 24 Ana Bilim Dalı, 23 Bilim Dalı mevcut olup, 34 poliklinik, 26 klinik, 9 yoğun bakım bölümü, 2 ameliyathane (27 ameliyat odası) ile sağlık hizmeti sunulmaktadır. Hastanemizin 24 saat hizmet veren Büyük Acil Servisi bulunmaktadır. Ayrıca, Radyoloji, Merkez Laboratuvarları, Kan Merkezi, Ameliyathaneler ile Çağrı Merkezi Erişkin Hastanesi bünyesinde faaliyet göstermekle birlikte, bunun yanı sıra Onkoloji Hastanesi, Çocuk Hastanesi, FTR Oran Hastanesi, Beytepe Gün Hastanesi ve Diş Hekimliğine de hizmet veren ortak birimlerdir.

Bugün itibariyle, 630 yatak kapasitesine sahip olan hastanemizde, dahili ve cerrahi alanlarda toplam 80 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Hasta odaları tek ve iki kişilik yataklı odalar şeklinde standart yatak tarifesine uygun olup, bunların 21’i suit oda niteliğindedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Randevu

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi online randevu almak için tıklayınız.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Bölümleri

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi telefon numarası:  0 (312) 305-5000

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Adresi

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi adresi: Hacettepe, Tıp Fakültesi, Hacettepe Üniversitesi, 06230 Altındağ/Ankara

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi  resmi web sitesi: www.hastane.hacettepe.edu.tr

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir? Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort