Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ile ilgili detaylar. Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230 adresinde bulunan Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi kurumuna 0 (312) 305-5000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri’nde kanserli hastaların tanı, tedavi ve izlemleri 1993 yılına kadar Erişkin ve Çocuk Hastaneleri içinde yapılıyorken, Hacettepe Onkoloji hastanesinin gündüz kısmı Kasım 1993’te, 120 kapasiteli yataklı bölümünün inşaatı ise Haziran 2005’te tamamlanarak kısmen hizmete açıldı. Hastanenin tamamının en kısa bir sürede açılması bekleniyor.

Kanser nasıl tedavi edileceğinde başarının vazgeçilmez koşulu kanserle ilgili tüm uzmanlık dallarının birlikte çalıştığı, ekip yaklaşımının uygulanmasıdır. Bu amaçla tam kapsamlı kanser merkezi olarak yapılandırılan Hacettepe Onkoloji Hastanesi’nde, bünyesinde barındırdığı Medikal Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Onkolojisi, Radyoloji, Nükleer Tıp, Temel Onkoloji, Kemik İliği Nakli, Aferez Ünitesi ve Biyokimya Laboratuvarı ile her sene 30000 kadar hastaya ayaktan tedavi hizmeti veriliyor ve yatış gerektirmeyen hastalarda gündüz tedavi ünitelerinde her ay 1500 kadar kemoterapi uygulaması yapılıyor. Medikal Onkoloji bölümünde en çağdaş tedaviler uygulanırken, Radyasyon Onkolojisi bölümü modern makinaları ile tüm ülkemizden yönlendirilen hastalara tedavi hizmeti sunuyor. Çocuk Onkolojisi bölümü Türkiye’nin hususunda önder kliniklerinden birini oluşturuyor. Temel Onkoloji laboratuvarlarında ise moleküler tanı metotları ve kanser üzerinde araştırmalar yapılıyor.

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Onkoloji
  • Laboratuvar
  • Medikal Onkoloji
  • Nükleer Tıp
  • Prevantif Onkoloji
  • Radyasyon Onkolojisi
  • Radyoloji
  • Temel Onkoloji

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi doktorları için tıklayınız

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi İletişim

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 305-5000

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Adres

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Adresi:  Gündoğdu Mh. Gevher Nesibe Cd. 06230

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Web Sitesi

www.hastane.hacettepe.edu.tr

Hacettepe Üniversitesi Onkoloji Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort