Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Yunak ilçesinde bulunan Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak adresinde bulunan Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 851-2368 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1954 senesinde hizmete girmiş 10671 m² arsaya, 612 m² kapalı alana, 306 m² oturum alanına sahip tek katlı 25 yataklı 2. Basamak Sağlık Kurumudur. 2005 senesinde hastane zemin katının bakım ve onarımı yapılarak hastanemiz acil bölümü ayrılmış ve 112 istasyonu kurulmuştur. 2006 senesinde Yemekhane ek binası yapılmış 2007 senesinde da yemek hizmet alımı ve temizlik hizmet alımı yapılmıştır. Yine aynı yılda Diyaliz Ünitemiz hizmete açılmıştır.

2009 senesinde da hayırsever vatandaşımız aracılığıyla 3 Katlı 530m2 oturum alanlı toplam 1565m2 kapalı alana sahip ek bina yapılmıştır. Ek binayla birlikte hastanemizin Ameliyathane, Yoğun Bakım Üniteleri tamamlanmış bulunmaktadır. Bu binanın zemin katı poliklinik, laboratuar, bilgi işlem olarak; diğer 2 katında Doğumhane ve Ameliyathane, bunlar harici kısımlarıysa tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolaplı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılacaktır.

Hastanemiz 2004 senesinden bu güne kadar büyük gelişme göstererek gerek çalışan sayısı, gerek yatak sayısı, gerek hasta odalarının modernizasyonu, gerekse yoğun bakım servisi, acil servis, laboratuvar ve radyoloji gibi tüm alt yapı birimlerinde kapasite olarak sürekli olarak artış göstererek sunulan sağlık hizmetinin değeri sürekli olarak artmıştır. Hastanemiz tam otomasyon bilgi yönetimi sistemine geçmiş olup, hizmetin hiçbir aşamasında evrak kullanılmamakta, hasta ve yakınları evrak dolaştırmak zorunda bırakılmamaktadır. Hastaların hastanede bekleme süreleri olabilecek olduğunca kısaltılmış, verilerin güvenliği artırılmış ve olası kaçakların önüne geçilmiştir. Hastanemiz poliklinik katında her hekime bir poliklinik yapılmış, hasta bekleme salonları yeniden düzenlenmiş, hasta muayene akışı otomasyon üzerinden monitörler vasıtası ile takibi yapılabilmektedir. Poliklinik katında bunun bunun yanında EKG, Enjeksiyon-Pansuman, Laboratuvar ve röntgen birimlerimiz bulunmakta hastalarımız bu birimlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Yıllık 60000 hastaya hizmet vermektedir.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi, Konya ili Yunak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Doktorları

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 851-2368

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Adresi

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Adresi:  Esentepe Mah. Uzun Cad. Yunak

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://yunakdh.saglik.gov.tr/

Hacı İzzet Baysal Yunak Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir