Halfeti İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Halfeti İlçe Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Halfeti ilçesinde bulunan Halfeti İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Siyahgül Mah. Hastane Cad. No:1 Yeni Halfeti adresinde bulunan Halfeti İlçe Hastanesi kurumuna 0 (414) 751-1510 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Halfeti İlçe Hastanesi Hakkında

Halfeti Merkez ve Köylerimizde yaşamakta olan 42 bini aşkın bir nüfusa hizmet edecek olan Halfeti Devlet Hastanesi 30 yatak kapasitesi ile faaliyet göstermektedir.

Halfeti İlçe Devlet Hastanesi E sınıfından D sınıfına alınmıştır böylece Hastanemizde genel cerrahi, kadın doğum, anestezi, çoçuk uzmanı gibi branşlarda doktor ihtiyacımız karşılanacaktır. Halfeti Devlet Hastanesi ilçedeki sağlık bölgesindeki problemlerin çözümü ve hizmet değerinin artırılması için çalışmalarına sürecektir.

Halfeti İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Halfeti İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Halfeti İlçe Hastanesi, Şanlıurfa ili Halfeti ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Halfeti İlçe Hastanesi Doktorları

Halfeti İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Halfeti İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Halfeti İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 751-1510

Halfeti İlçe Hastanesi Adresi

Halfeti İlçe Hastanesi Adresi:  Siyahgül Mah. Hastane Cad. No:1 Yeni Halfeti

Halfeti İlçe Hastanesi Web Sitesi

Halfeti İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://halfetidh.saglik.gov.tr/

Halfeti İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir