Hamur İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hamur İlçe Hastanesi, Ağrı ilimizin Hamur ilçesinde bulunan Hamur İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad. adresinde bulunan Hamur İlçe Hastanesi kurumuna 0 (472) 451-2584 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hamur İlçe Hastanesi Hakkında

Hamur İlçe Hastanesi Ağrı Merkeze 12km uzaklıkta, köylerle birlikte 18000 nüfusa sahip olan Hamur ilçesinde Sağlık Bakanlığının olurlarıyla 18/05/2011 senesinde hizmete açılmıştır. 4000 m2 üzerine kurulmuş olup 4 katlı olarak hizmet vermektedir.

Hamur İlçe Hastanesi olarak; kuruluş yılımız olan 2011 tarihinden ibu yana kendine güvenen, halkına en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinen, çağımızın gerektirdiği bilgi ve birikimlerini halkımız için kullanan ve bu hususta önüne çıkabilecek hiçbir engeli tanımayan sağlık ordusunun neferleri olarak hizmet vermekteyiz.

Halen Hastanemiz bünyesinde;

Hamur İlçe Hastanesi Bölümleri

• Aile Hekimliği Polikliniği,

• Acil Polikliniği,

• Diş Polikliniği,

• Laboratuvar Ünitesi,

• Röntgen Ünitesi,

• B tipi 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

ile ilçe halkına hizmet vermeye devam etmektedir.

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Hamur İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hamur İlçe Hastanesi, Ağrı ili Hamur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hamur İlçe Hastanesi İletişim

Hamur İlçe Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 451-2584

Hamur İlçe Hastanesi Adres

Hamur İlçe Hastanesi Adresi:  Merkez Mah. Yüzbaşı Müfit Özkan Cad.

Hamur İlçe Hastanesi Web Sitesi

Hamur İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://hamurdh.saglik.gov.tr/

Hamur İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir